KAUPADE VÄLJASTAMINE   |    E - R 8:00 – 16:00 ,  L 8:00 – 10:00

Kuidas osta?

Saare Pagar & Saare Köök on nüüd ja edaspidi Sinu parim kaaslane abistamaks Sind laua katmisel nii lihtsal argipäeval kui ka pidude tarbeks. Meilt leiad laias valikus salateid, kringleid, küpsiseid, torte ja palju muud maistvat ja põnevat.

Saare Pagar & Saare Köök tooteid saate tellida mugavalt nii kodulehel kuid ka kõigis Coop Saaremaa kauplustes, täites ära poes asuva tellimuslehe, tellimusi võtame vastu ka telefoni teel: 453 8660.

Tellimus tuleb alati esitada 2 päeva varem, seejuures pöörame tähelepanu sellele, et esitades tellimuse kella 9-ks hommikul saate tellimuse kätte juba järgmisel päeval.
Laupäevaks, pühapäevaks või esmaspäevaks tellitud toodete tellimused tuleb esitada reede hommikul kella 9ks. Pühade ajal palume tellimus esitada vähemalt 3 päeva ette. Pühapäevaks tellitud kauba saab kätte Tooma või Rae Konsumist.
Tellimine internetist on lihtne:
1. Vali välja soovitud tooted ja kogused.
2. Mine "Sinu ostukorv" alla ja vali mil moel soovid kauba kätte saada. (Valikus: tulen ise järgi sobivasse Coop kauplusesse või tulen ise järgi aadressil Tehnika 5 Kuressaare)
3. Vali kuupäev millal soovid tooteid kätte saada.
4. Sisesta oma kontaktandmed, et saaksime saata Sulle tellimuskinnituse e-posti teel kus kirjas Sinu tellimuse number.
5. Kinnita tellimus.
6. Ettemaksu tegemiseks saad valida kahe võimaluse vahel, kas soovid arvet e-mailile või maksad kohe kasutades pangalinki.
7. Tee pangas makse. Makse kohta saad kinnituse oma e-posti aadressil. Kui sa e-posti teel teadet ei saa, helista kinnituse saamiseks telefonil 4538660.
8. Pärast maksmist vajuta kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".
9. Sinu e-posti aadressile saadetakse tellimuse kinnitus.
10. Makstud kaubad saad kätte soovitud ajal Sinu poolt valitud kohas.
11.  Kontrolli kaup üle.
12.  Sulle ulatatakse koos kaubaga ka arve, mis on kauba eest tasutud dokument ja Sa saad koos kaubaga kauplusest lahkuda.


Tellmuse tühistamine: Tellimust on võimalik tühistada või muuta tellimuse täitmise päevale eelneva päeva hommikul kuni kella 9-ni. Tellimuse tühistamiseks või muutmiseks tuleb helistada numbril 4538660. Ettemakstud tellimuse õigeaegse tühistamise korral tagastatakse tasutud summa 3  tööpäeva jooksul.
Tähelepanu: ettemakstud kaupa hoitakse alles kuni kaupluse sulgemiseni! Kui klient ei tule kaubale järele, siis raha kauba eest kliendile ei tagastata!


Kauplustest väljastame tellimusi kaupluse lahtioleku ajal.
Tootmisest aadressil Tehnika 5 väljastame tellimusi E-R 8:00 – 16:00 ja L 8:00 – 10:00  

Kojuvedu erikokkuleppel - Erikokkuleppel pakume suuremate tellimuste puhul ka kojuvedu, st toome kogu tellitud kauba Sulle koju, kontorisse või peoruumi, Kuressaare linna piires tasuta. Seda juhul kui tellimuse kogusumma ületab 200€.  

Täiendavate küsimuste või pretensioonide tekkimisel (24 tunni jooksul alates kauba kätte saamisest) palume võtta ühendust Saare Pagar & Saare Köök telefonil: 4538660 või tootmine@saaremaa.coop.ee