KAUPADE VÄLJASTAMINE   |    E - R 8:00 – 16:00 ,  L 8:00 – 10:00

Meist

Saare Pagar & Saare Köök tegutseb Saaremaal alates 2000 aastast. Varustame oma toodetega kõiki Coop kaupluseid üle Saaremaa, lisaks oleme alates 2017 aasta detsembrist oma toodetega esindatud ka Lasnamäe Maksimarketis, Mustakivi-, Akadeemia-, Raudalu Konsumis Tallinnas ja Laagri Maksimarketis Harjumaal ning Pärnu Maksimarketis.

Meie toodete valik on lai ja täieneb pidevalt. Pakume täna suures valikus sooja toitu, jahutatud toite, salateid, suppe, magustoite, peolauavaagnaid, väikesaiu, pirukaid, küpsiseid, kringleid, torte jpm.

Valmistame toodangu ainult kvaliteetsest toorainest, eelistame oma saarel kasvanud köögivilju ja oma saare tootmisettevõtete toorainet. Toitudesse ei lisa maitseainetesegusid ega säilitusaineid.
Meie kõige populaarsemateks toodeteks läbi aastate on kahtlemata tuntud headuses Peosalat, Sinkvorstsalat, Rosolje ja saarlastele tuntud esivanemate retsepti järgi valmistatud pannileib. Magusaarmastajatele on tuttavad meie Moorapea, Napoleoni kook ja Trühvlitort.

Uutest toodetest on klientide vaieldamatuks lemmikuks saanud Mönusalt Kröbedad Kreekerid, nisujahuta tort „Mönus“, sidruniga kõrvitsasalat, panna cotta, kohalikust kõrvitsast valmistatud magustoit „Päikesekreem“.

Hetkel on väljatöötamisel tervisetoidu sari pakkumaks klientidele vähese kalorsusega nisujahu-, laktoosivabu toite.

Saare Pagar & Saare Köök teeb kõik endast oleneva, et olla Teie jaoks usaldusväärne partner nii igapäevase toidulaua katmisel kui ka uhkemate sündmuste tähistamisel.

Oleme avatud ideedele ja valmis tegema koostööd ka erilahenduste puhul.

Alati Teiega,

Saare Pagar & Saare Köök